Gabinety Stomatologiczne Szczecin

Zespół medyczny

lek. stom. Małgorzata Piwowarczyk

 

Lek. stomatolog  Malgorzata Piwowarczyk (Pakulska) absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej Wydziału Lekarskiego Oddział Stomatologii-1989r. Specjalizację I stopnia ze stomatologii ogólnej uzyskała w roku 1997, natomiast państwowy egzamin specjalizacyjny II stopnia z protetyki stomatologicznej uzyskała w roku 2002. Od 1990 r. prowadzi praktykę prywatną a od 2001 jest właścicielem Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MADENT.

lek.stom. Agnieszka Leśniewicz

Lek.stomatolog Agnieszka Leśniewicz absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej wydziału stomatologii w roku 1995. Interesuje się periodontologią, stomatologią estetyczną i dziecięcą. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

lek. stom. Paweł Flis

Lek.stomatolog Paweł Flis  absolwent Wydziału Stomatologii Pomorskiego  Uniwersytetu Medycznego w roku 2010. Pasjonuje się  nowoczesną endodoncją  i protetyką. Nieustająco dokształca się na kursach i wykładach związanych z tymi dziedzinami stomatologii.

Agnieszka Blej

Agnieszka Blej-asystentka stomatologiczna, posiada duże doświadczenie zawodowe , dba o czystośc w gabinecie oraz o bardzo dobre samopoczucie pacjentów dając wsparcie i otuchę dzieciom i dorosłym.